ביטוח מנהלים

מלאו פרטים וקבלו
הצעת ביטוח:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ביטוח מנהלים

כל ישראלי צריך לחשוב כבר היום על החיים שלו בשנים שאחרי היציאה משוק העבודה, בהן ההכנסה שלו צפויה מן הסתם להפוך לקטנה הרבה יותר. תכניות חיסכון, על סוגיהן השונים, הופכות בתנאים האלה לדרישת חובה של ממש. רצוי שכל אדם יחשוב על החיסכון שלו מוקדם ככל האפשר, ויבחר בתכנית שמתאימה לצרכים שלו – בהווה ובעתיד – כמו כפפה ליד.
ביטוחי מנהלים (שלמרות שמם ממש לא מיועדים כיום למנהלים בלבד) הפכו עם השנים להיות צורת חיסכון נפוצה ביותר, המציעה מספר יתרונות ביחס לאפיקי חיסכון אחרים. הנה כל מה שחשוב שתדעו עליה, דגשים בבחירה נכונה ומספר טיפים מועילים.

המאפיינים של ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים למעשה הוא תכנית משולבת של ביטוח חיים וחיסכון לגיל הפנסיה. ביטוח החיים כאן הוא מסוג ריסק (פיצוי הניתן לשאיריו/למוטבים של המבוטח כאשר הוא נפטר חלילה), כשהוא יכול להוסיף כיסוי נוסף עבור אובדן כושר עבודה עקב פגיעות גופניות, נכויות, מחלות קשות וכן הלאה. לכל ביטוח מנהלים יש את התנאים משלו, אותם צריך לבחון היטב לפני שמחליטים להצטרף אליו. שימו לב שלהבדיל מסוגים אחרים של ביטוחים, כאן רוב התנאים בהסכם הם קבועים לאורך תקופת הביטוח ואינם ברי שינוי.

את ביטוח המנהלים רוכשים לרוב דרך חברות ביטוח, אליהן מועברים התשלומים באופן חודשי – במקרה בו יש לממש את הביטוח החברה היא שתעשה זאת.

עלויות הביטוח תלויות בכיסוי שהוא מספק (למשל גובה הפיצויים שיינתנו בעת הצורך) אבל גם במאפיינים האישיים של המבוטח. ברור שעלות ביטוח המנהלים, בעיקר בכל הנוגע למרכיב הריסק בה, תעלה ככל שהאדם שרוכש את הביטוח יהיה מבוגר יותר.
לאחר ההתחלה של תכנית ביטוח מנהלים האדם לא יושפע משינויים שכן עלולים להתרחש ברמת המקרו. לדוגמא שינויים שוטפים במחירי הפוליסות לא צפויות להעלות את מחירי ביטוח המנהלים הקיים. על אותו עיקרון אין השפעה משמעותית לתוחלת החיים של האוכלוסייה כולה.

תשואות וניהול השקעות

להבדיל מביטוחי חיים רגילים, בביטוח מנהלים הרכיב הביטוחי הוא מרכזי. השאיפה היא לכן לקבל את החיסכון הרחב ביותר עבור ההשקעה הכספית. מכאן נובע שהחברה הפיננסית צריכה לנהל את הכסף מדי חודש, ולמעשה להשקיע בו על פי רצונות הלקוח, משך החיסכון, רמת הסיכון שחפצים בה (פוליסות סולידיות יהיו בעלות פוטנציאל תשואה נמוך יחסית), רמת פיזור הסיכונים ועוד. על הפעולות האלה גובה החברה דמי ניהול, גם אותם חשוב לבחון ביחס לפוליסה שבוחרים. השאיפה היא לדמי ניהול נמוכים ככל האפשר, אבל לא על חשבון התשואה העתידית.

חברת מזור ביטוח תשמח לסייע לכם. החברה מתמחה בהתאמת פוליסות ביטוח ותכניות חיסכון מכל סוג עבור לקוחותיו, ומספקת לכל אחד את הפתרון האידיאלי עבורו. התוצאה של אלה היא שקט נפשי לאורך זמן, ובעיקר מענה מקיף עם המימוש של ביטוח המנהלים.