ביטוח רכב

מלאו פרטים וקבלו
הצעת ביטוח:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

ביטוח לרכב

רכב הוא אחד הנכסים היקרים והחשובים ביותר שיש לנו - מחיר רכב בישראל מתחיל מכמה עשרות אלפי שקלים ועשוי להגיע גם למאות אלפי שקלים. מכאן ברורה החובה שיש לנו לשמור על הרכב ולבטח אותו, מה שלפעמים הוא חובה על פי חוק. ביטוח רכב מקיף המתייחס לכל התרחישים העיקריים יוכל לספק לכם שקט נפשי וגם מענה מלא בעת הצורך.

 

הרכיבים של ביטוח רכב
ביטוח רכב כולל שלושה רכיבים עיקריים. הראשון שבהם, שאי הצטיידות בו מהווה עבירה על החוף, הוא כמובן ביטוח החובה. ביטוח חובה לרכב מכסה נזקי גוף, החל מפציעות ועד למוות, אשר נגרמים לנהג, ליושבי הרכב או לאנשים הנמצאים מחוצה לו במקרה של תאונת דרכים. בין הסעיפים הנכנסים תחת המטריה הביטוחית של פוליסת החובה ניתן למנות הוצאות רפואיות על טיפולים, פיצויים עבור הפגיעה ביכולת ההשתכרות של האדם המבוטח ועוד. ההנחה היא שתאונת דרכים תביא לנזק כלכלי שעלול להיות גבוה, והביטוח אמור לכסות זאת.
ביטוח מקיף הוא חשוב לא פחות: זהו ביטוח המכסה פגיעות לרכב עצמו כתוצאה מתאונה, אסון טבע או מקרה אחר המפורט בפוליסה. הביטוח הממוצע יכסה את רוב סוגי הנזקים, למעט סייגים ספציפיים (למשל פגיעות בשלדה שאינן נכללות תמיד, או גניבות שנובעות מרשלנות של המבוטח). ההוצאות עבור נזקים ברכב הן הרי עצומות – תיקונים, חלקי חילוף וכן הלאה - כאשר הביטוח יכול לחסוך לכן את סכומי העתק האלה.
ביטוח צד ג', שעשוי להיות חלק מהביטוח המקיף או רכיב נפרד, מכסה את האחריות החוקית של בעל הרכב (המבוטח) לנזקים שרכבו גורם לרכב אחר או לרכוש של אדם אחר. במקרה שמוגשות נגדו תביעות בגין נזקים אלה, מספק ביטוח צד ג' את ההגנה הכספית ולפעמים גם המשפטית – כיסוי עלויות הייצוג של עורך דין תעבורה לדוגמא.

 

דגשים בדרך לביטוח הרכב המושלם
ביטוח רכב לוקח בחשבון לא מעט פרמטרים הנוגעים לרכב המבוטח וגם לנהג עצמו. כל אלה יגדירו גם את המחיר של הפוליסה: רכבים יקרים או כאלה המועדים לפורענות, לצד נהגים צעירים או עם עבר ביטוחי שאינו נקי, עלולים לשלם יותר. יחד עם זאת, ברור שמומלץ שלא להתפשר בבחירת הפוליסה עבור הרכב, כי כל ביטוח רכב עלול להיות מופעל בשלב כלשהו. יש לבחון היטב את הסעיפים של הביטוח, לראות מהם המקרים שהוא מכסה, מה גובה הפיצויים, אילו שירותים נוספים ניתנים (לדוגמא שירותי דרך וגרירה במקרה של ביטוח מקיף), מהו גובה ההשתתפות העצמית הדרושה בעת הפעלת הביטוח ועוד.

e5

את כל הפתרונות הביטוחיים עבור הרכב שלכם, לצד פוליסות אחרות, תמצאו בחברת מזור ביטוח. ההתמחות של החברה היא התאמת ותפירת ביטוחים כך שיתאימו כמו כפפה ליד לצרכים של הלקוחות. החברה מבינה לאשורם את צרכי הלקוחות, מספקת להם ביטוחים מקיפים באמת ומלווה אותם לכל אורך הדרך.